OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020r

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 15.00 zmianka różańcowa, zapraszamy siostry i braci z Kół Różańcowych.

1. W poniedziałek uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Tradycyjnie błogosławimy kadzidło i kredę, którą znaczymy drzwi naszych domów. Kreślimy C+M+B 2020 (Christus Mansionem Benedicat, co tłumaczymy: Chryste błogosław nasz dom).

Po Mszy św. o godz. 9.30, KSM i chór parafialny zapraszają na koncert kolęd i do wspólnego kolędowania.

Po Mszy św. o godz. 16.00, zapraszamy na świąteczne spotkanie: KSM, chór parafialny, Krąg Biblijny, ministrantów i Diakonię Liturgiczną.

1. W uroczystość Objawienia Pańskiego obchodzimy Dzień Pomocy Misjom. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Krajowy Fundusz Misyjny.
  2. przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  3. Dziękujemy za dotychczasowe spotkania kolędowe, za życzliwość gościnnośc i ofiarność.

Program wizyty duszpasterskiej:

Wtorek –  9.00 – Pieńki i Zemły (1 ks.)

15.00 – Mokobody ul. Zielona (2 ks.)

Środa – 9.00 – Zaliwie Szpinki (1 ks.)

15.00 – Mokobody ul. Spokojna (1ks.)

Czwartek – 9.00 – Zaliwie Piegawki (1 ks.)

15.00 – Mokobody ul. Wiatraczna (1ks.)

Piątek – 9.00 – Mokobody ul. Siedlecka z domami od strony Bali (2 ks.)

Sobota – 9.00 – Mokobody Plac Wolności i ul. Stodolna (2 ks.)

W tych dniach Msza św. o godz. 7.00.

Program całej kolędy znajduje się w gablocie i na stronie internetowej Parafii.

Gdyby ktoś życzył sobie wizytę duszpasterską w innym terminie, prosimy o zgłoszenie.

1. Echo Katolickie (2.50zł).