OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- II Niedziela Zwykła – 17.01.2021r.

II Niedziela Zwykła 17.01.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W poniedziałek rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.
  2. W środę, o godz. 17.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.
  3. W czwartek będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia w piątek Dzień Dziadka. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej szczególnej miłości.
  4. W sobotę, przypada liturgiczne wspomnienie bł. Wincentego Lewoniuka i 12 Towarzyszy Męczenników Podlaskich.

W Pratulinie trwa Nowenna, transmitowana przez KRP codziennie o godz. 19.30.

W tym roku przypada XXV rocznica beatyfikacji Męczenników Podlaskich.

Mszą św. o godz. 17.00 rozpoczniemy dziewięciomiesięczną Nowennę. Będziemy spotykali się na modlitwie każdego 23 dnia miesiąca.

Zapraszamy szczególnie członków Bractwa „Strażnicy Kościoła” i zachęcamy do składania osobistych intencji, które będą omadlane za przyczyną Błogosławionych.

1. Przyszła niedziela to tzw. Niedziela Słowa Bożego.
  2. Z powodu panującej epidemii nie może się odbyć wizyta duszpasterska w tradycyjnej formie. Zapraszamy zatem wszystkich parafian na Mszę św. i spotkanie kolędowe do kościoła i do kaplic. Będziemy prosili Boga o błogosławieństwo dla rodzin i ustanie epidemii. Każda rodzina otrzyma tekst modlitwy błogosławieństwa domu i wodę święconą. Msza św. w intencji mieszkańców poszczególnych ulic Mokobód i innych miejscowości, codziennie o godz. 19.00 wg przygotowanego grafiku (grafik znajduje się na drzwiach kościoła i na stronie internetowej)
  3. Echo katolickie.
  4. W minionym tygodniu odszedł do Wieczności: + Edward Powichrowski

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…