OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- II Niedziela Zwykła – 19.01.2020r

II Niedziela Zwykła – 19.01.2020r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Rozpoczynamy w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”.

Dzisiaj o godz. 11.30 Msza św. z udziałem dzieci z klas III,

a o godz. 16.00, Msza św. z udziałem kandydatów do bierzmowania.

Po Mszy św. spotkanie dla rodziców kandydatów.

1. W Diecezjalnym Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie trwają nowennowe spotkania przed liturgicznym wspomnieniem Błogosławionych. Msza św. i modlitwy nowennowe, transmitowane przez KRP, od godz. 19.30.
  2. We wtorek, przypada Dzień Babci, a w środę – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków.
  3. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO.
  4. W środę po Mszy św. o godz. 17.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budziszyńskiej.
  5. W czwartek, przypada wspomnienie bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy – Męczenników Podlaskich. Główne uroczystości w Pratulinie o godz. 12.00.

O godz. 17.00, spotkanie ministrantów, zapraszamy również kandydatów do służby liturgicznej.

1. W piątek o godz. 17.00 spotkanie KSM.
  2. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie SCHOLI w sali w dzwonnicy.

O godz. 21.00, z Katedry Siedleckiej wyruszy Piesza Pielgrzymka do naszego Sanktuarium. O godz. 3.30 Msza św. z udziałem pielgrzymów.

1. W przyszłą niedzielę, 26 stycznia, przybędzie do nas szczególny znak – KRZYŻ KRUCJATY WYZWOLENIA CZŁOWIEKA. O godz. 9.30 uroczysta intronizacja Krzyża, w czasie między Mszami św. możliwość osobistej adoracji.

O godz. 15.00, w Godzinie Miłosierdzia, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja, którą poprowadzi młodzież.

1. W poniedziałek kończymy wizytę duszpasterską:

9.00 – Mokobody ul. Młynarska (1 ks.)

15.00 – Mokobody ul. Poprzeczna i ul. Polna (1 ks)

Gdyby ktoś z państwa życzył sobie wizytę duszpasterską, prosimy o zgłoszenie.

Od wtorku Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Prosimy osoby zainteresowane o sprawdzenie intencji mszalnych.

1. Echo Katolickie (2.50zł).