OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- III Niedziela Adwentu – 13.12.2020r.

III Niedziela Adwentu 13.12.2020r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W liturgii Kościoła trzecia niedziela Adwentu jest nazywana niedzielą Gaudete – „radujcie się”.

Wspominamy kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w 1981 r. To nasza najnowsza historia, o której nie możemy zapomnieć. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich ofiarach stanu wojennego.

2. Kończymy dzisiaj spotkania rekolekcyjne. Dziękujemy ks. Robertowi Mirończukowi za przewodniczenie i świadectwo wiary. Dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w liturgię i organizację rekolekcji, dziękujemy pani organistce i panu kościelnemu. Dziękujemy za dary na stół rekolekcyjny.

3. Zapraszamy na MARYJNE RORATY w środę i w sobotę:

o godz. 6.30 – Godzinki, o godz. 7.00 – Msza św. Roratna.

4. W środę, po Mszy św. o godz. 7.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej. Tego dnia rozpoczniemy nowennę przed Bożym Narodzeniem. Nowennowa modlitwa codziennie po Mszy św. o godz. 7.00.

5. W sobotę o godz. 18.00, modlitewne, przedświąteczne czuwanie uczestników Nocnej Pieszej Pielgrzymki do naszego Sanktuarium. W programie: Msza św., adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa i modlitwa uwielbienia. Spotkanie zakończy się Apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Echo Katolickie.

Świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy” (w sugerowanej cenie: 7zł i 15zł).