OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- III Niedziela Wielkanocy – 18.04.2021r.

III Niedziela Wielkanocy 18.04.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Poczujmy się zaproszeni, aby sięgać do Pisma św.
  2. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO (spotkanie na plebani)
  3. W środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.
  4. W piątek, 23 kwietnia, uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwy za wstawiennictwem bł. Męczenników Podlaskich i spotkanie Bractwa Strażnicy Kościoła.

1. W sobotę, 24 kwietnia, Mszą św. o godz. 18.00, rozpocznie się modlitewne spotkanie uczestników Pieszej Pielgrzymki do naszego Sanktuarium. W programie: adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa i wielaknocne nabożeństwo Drogi Światła. Spotkanie zakończy się Apelem Jasnogórskim i zawierzeniem Maryi.
  2. W przyszłą niedzielę – Dobrego Pasterza, rozpoczniemy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na inwestycje prowadzone w parafii

1. Spotkanie dzieci z klas III: wtorek i piątek godz. 16.30
  2. I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach zaprasza uczniów klas VIII i ich rodziców na Dzień Otwarty Liceum. Odbędzie się on 24 kwietnia (w sobotę), w godz. 10.00-13.00 w internetowym systemie online. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej I KLO (klosiedlce.pl) oraz pod numerem tel. 25 632 10 77. W czasie dnia otwartego będzie można zapoznać się z ofertą liceum i poznać opinie o szkole.
  3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Mateusz Malak, kaw. zm. w par tut. i Izabela Dobroczyńska, panna, zm. w par. Katedralnej w Siedlcach – zap. II

– Tomasz Piotr Kurek, kaw. zm. w par. w Górze Kalwarii i Urszula Przesmycka, panna, zm. w par. tut. – zap. I

– Mateusz Piekart, kaw. zm. w parafii w Kopciach i Katarzyna Kosiorek, panna, zm. w par. tut. – zap. I

1. W minionym tygodniu odeszli do Wieczności: + Mariusz Peciak i + Eugenia Fałdowska (pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…