OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- III Niedziela Zwykła – 24.01.2021r.

III Niedziela Zwykła 24.01.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek jako pomoc poszkodowanym na skutek trzęsienia ziemi mieszkańcom Chorwacji.
  2. W poniedziałek przypada święto Nawrócenia św. Pawła. Gorliwy faryzeusz i prześladowca pierwszego Kościoła, po tym, jak ukazał mu się zmartwychwstały Chrystus, został Jego uczniem i stał się apostołem narodów.
  3. W środę, o godz. 17.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.
  4. W sobotę o godz. 18.00, czuwanie modlitewne uczestników Nocnej Pieszej Pielgrzymki do naszego Sanktuarium. W programie: Msza św., adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa i modlitwa uwielbienia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność na spotkaniach kolędowych i za złożone ofiary, które będą przeznaczone na inwestycje prowadzone w parafii.

W tym tygodniu zapraszamy na Mszę św. i spotkanie kolędowe na godz. 19.00:

– poniedziałek: Bale, Wesoła, Męczyn Kolonia i Kolonia Mokobody

KAPLICA JAŁMUŻNY (g.19.00): Księżopole Jałmużny, Księżopole Smolaki i kolonie

– wtorek: Męczyn i Kapuściaki

KAPLICA ŚWINIARY (g.19.00)

– środa: Skupie, Pieńki i Zemły

KAPLICA OSINY DOLNE (g.19.00): Osiny Dolne, Jeruzale, Osiny Górne

– czwartek: Zaliwie Piegawki, Zaliwie Szpinki, Zaliwie Brzozówka

1. Echo katolickie.
  2. W minionym tygodniu odeszła do do Wieczności: + Eugenia Bronisz (pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00)

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…