OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- IV Niedziela Wielkanocy – 25.04.2021r.

IV Niedziela Wielkanocy 25.04.2021r.  OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. Pamiętajmy w modlitwie o naszym parafianinie diakonie Damianie Gadamerze, który 12 czerwca przyjmie święcenia kapłańskie.
  2. W środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

O godz. 19.30 spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO (spotkanie na plebani)

1. W czwartek przypada święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy. Spotkanie wszystkich ministrantów o godz. 18.00.
  2. W piątek, po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na wielkanocne nabożeństwo DROGI ŚWIATŁA. Przyjdźmy ze świecami.
  3. W sobotę, 1 maja, pierwsza sobota, dzień wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczynamy miesiąc Matki Bożej i nabożeństwa majowe.

O godz. 19.00, zapraszamy do Budzieszyna na pierwsze w tym roku NABOŻEŃSTWO i PROCESJĘ FATIMSKĄ, po nabożeństwie Msza św.

Chcielibyśmy tego dnia trochę uporządkować w Budzieszynie przy kaplicy i przy źródełku. Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy na godz. 9.00 (weźmy ze sobą grabie)

1. W niedzielę, pierwszą miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe. O godz. 15.00 spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych.

W niedzielę przypada również Dzień Flagi Narodowej. Nie zapomnijmy o wywieszeniu flag.

1. Spotkanie dzieci z klas III: środa i piątek godz. 16.30
  2. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Mateusz Malak, kaw. zm. w par tut. i Izabela Dobroczyńska, panna, zm. w par. Katedralnej w Siedlcach – zap. III

– Tomasz Piotr Kurek, kaw. zm. w par. w Górze Kalwarii i Urszula Przesmycka, panna, zm. w par. tut. – zap. II

– Mateusz Piekart, kaw. zm. w parafii w Kopciach i Katarzyna Kosiorek, panna, zm. w par. tut. – zap. II

– Konrad Sidorczuk, kaw. zm. w par. Ducha Świętego w Siedlcach i Patrycja Anna Gałecka, panna, zm. w par. tut. – zap. I

– Robert Kamil Soszyński, kaw. zm. w par. tut. i Małgorzata Kuryłek, panna, zm. w par. w Wyszkowie – zap. I