OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE-Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021r.

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Chrzest Chrystusa także jest objawieniem – epifanią. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się światu jako umiłowany Syn Boga, który przychodzi, by objawić Boga światu. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie przy betlejemskiej szopce.
  3. W środę, o godz. 17.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.
  4. W czwartek 14 stycznia, w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich, rozpoczną się nowennowe spotkania przed liturgicznym wspomnieniem bł. Wincentego Lewoniuka i 12 Towarzyszy. Nabożeństwa będą transmitowane przez KRP.

W tym roku przypada XXV rocznica beatyfikacji Męczenników z Pratulina.

23 stycznia rozpoczniemy również w naszej parafii, dziewięciomiesięczną nowennę przygotowującą do owocnego przeżycia tych uroczystości.

1. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  2. Ofiary na misje złożone w uroczystość Objawienia Pańskiego – 3700zł.
  3. Echo katolickie.
  4. W minionym tygodniu odeszła do Wieczności: + Halina Chojecka

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…