Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 12.01.2020r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Wspomnienie wydarzenia nad Jordanem, gdzie Pan Jezus przyjął chrzest, a także gdzie Bóg potwierdził, że jest On Jego Synem, kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tzw. okres zwykły – w ciągu roku.

1. Od wtorku, 14 stycznia, w Diecezjalnym Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie rozpoczną się nowennowe spotkania przed liturgicznym wspomnieniem Błogosławionych. Msza św. i modlitwy nowennowe codziennie od godz. 19.30. Będą również transmitowane przez KRP. Czwartkowym modlitwom będzie przewodniczył nasz ks. Michał.

1. W środę po Mszy św. o godz. 7.00, Nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

1. W czwartek, 16 stycznia, po Mszy św. o godz. 7.00, modlitwy za wstawiennictwem św. Jadwigi – patronki naszej parafii.

1. Organizujemy SCHOLĘ PARAFIALNĄ, serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie w sobotę o godz. 10.00 do sali w dzwonnicy.

1. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci z klas III na Mszę św. o godz. 11.30.

A kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godz. 16.00.

Po Mszy św. spotkanie dla rodziców kandydatów.

1. Dziękujemy młodzieży z KSM-u i chórowi parafialnemu za piękny koncert kolęd.

1. Dziękujemy za dotychczasowe spotkania kolędowe, za życzliwość, gościnność i ofiarność.

Program wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek –  9.00 – Zaliwie Brzozówka i ul. Ostaszewizna (1 ks.)

15.00 – Mokobody Plac Chreptowicza (1 ks.)

Wtorek –  9.00 – Mokobody ul. Cmentarna (1 ks.)

15.00 – Mokobody ul. Krótka, ul. Ogrodowa, ul. Nauczycielska (2 ks.)

Środa – 15.00 – Mokobody ul. Leśna (2 ks.)

Czwartek – 15.00 – Mokobody ul. Szkolna i ul. Świerkowa (2 ks.)

Piątek – 9.00 – Mokobody ul. Ossolińskich (2 ks.)

Sobota – 9.00 – Mokobody ul. Ks. Brzóski (2 ks.)

W tych dniach Msza św. o godz. 7.00.

Program całej kolędy znajduje się w gablocie i na stronie internetowej Parafii.

Gdyby ktoś życzył sobie wizytę duszpasterską w innym terminie, prosimy o zgłoszenie.

1. Dzisiaj w całej Polsce kwestują wolontariusze WOŚP. Również w naszej miejscowości i przy naszym kościele.

1. Echo Katolickie (2.50zł).