Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny – 29.12.2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się o świętość małżeństw i rodzin, przeżywając radość Sakramentu Małżeństwa.
  2. We wtorek, ostatni dzień Starego Roku. O godz. 17.00, Msza św. w intencji dobrodziejów naszej parafii i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Podziękujemy Panu Bogu za miniony czas i za otrzymane dobro. Przeprosimy za popełnione grzechy. Będziemy również prosić o błogosławieństwo nad nami, naszymi rodzinami i nad naszą Ojczyzną.
  3. W środę rozpoczynamy Nowy Rok 2020, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  4. W piątek, pierwszy miesiąca, wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Od godz. 15.00, adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych polecanych w Wypominkach i możliwość spowiedzi i osobistej adoracji. O godz. 17.00 nabożeństwo wynagradzające i Msza św.
  5. W sobotę, Pierwszą miesiąca wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. W sobotę o godz. 18.00, Wójt Gminy Mokobody zaprasza do naszej szkoły na spotkanie Świąteczno – Noworoczne. W programie wspólne kolędowanie, kolacja, Jasełka i występ dzieci.
  7. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00, zmianka różańcowa, zapraszamy siostry i Braci z Kół Różańcowych.
  8. W poniedziałek, 6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego, po Mszy św. o godz. 9.30, młodzież KSM i chór parafialny zapraszają na koncert kolęd i wspólne kolędowanie.
  9. Bardzo dziękuję młodzieży KSM, Diakoni Liturgicznej, Renacie Dmowskiej, Zbigniewowi Barczakowi i Markowi Sobeckiemu, za piękną dekorację kościoła.
  10. Program wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek – 9.00 – Jeruzale i Osiny Dolne (2 ks.)

Wtorek – 9.00 – Wesoła, Bale wieś (bez domów od ul. Siedleckiej) (2 ks.)

Czwartek – 9.00 – Męczyn i Męczyn Kolonia (2 ks.)

Piątek – 9.00 – Kapuściaki (1ks.) i Mokobody Kolonia (1 ks.)

Sobota – 9.00 – Skupie (1ks.) i Osiny Górne (1 ks.)

Prosimy o pojazd przed godz. 9.00. W tych dniach Msza św. o godz. 7.00.

Program całej kolędy znajduje się w gablocie i na stronie internetowej Parafii.

1. Echo Katolickie (2.50zł).