Ogłoszenia Duszpasterskie- Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020r.

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 27.12.2020r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się o świętość małżeństw i rodzin, przeżywając radość Sakramentu Małżeństwa.
  2. Trwa oktawa Uroczystości Bożego Narodzenia. Msze św. w tym tygodniu o godz. 7.00 i 17.00.
  3. W poniedziałek, 28 grudnia, Święto Świętych Młodzianków Męczenników. Będziemy modlić się w intencji ochrony życia ludzkiego. Po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa wynagradzająca za grzechy przeciwko życiu ludzkiemu.
    Na zakończenie spotkania błogosławieństwo dzieci i kobiet oczekujących potomstwa. Serdecznie zapraszamy.
  4. W środę o godz. 17.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.
  5. W czwartek, ostatni dzień Starego Roku. O godz. 17.00 Msza św. w intencji dobrodziejów naszej parafii i nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Podziękujemy Panu Bogu za otrzymane dobro, przeprosimy za popełnione grzechy i będziemy prosić o błogosławieństwo i opiekę.
  6. W piątek, 1 stycznia 2021r. – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  7. W sobotę, pierwszą miesiąca, wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi.
  8. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 15.00 spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych.
  9. Bardzo dziękujemy za piękną świąteczną dekorację kościoła: ks. Michałowi i młodzieży z KSM-u, Renacie Dmowskiej, Krzysztofowi Popowskiemu i Zbigniewowi Barczakowi. Dziękujemy za ofiarowane choinki.
  10. O kolędzie, jej formie i przebiegu poinformujemy w terminie późniejszym, po zakończeniu kwarantanny narodowej.
  11. W minionym tygodniu odeszli do Wieczności: + Teresa Kąkol, + Jadwiga Dmowska i + Henryk Filipek (pogrzeb w środę o godz. 11.00)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…