OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE-Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku kościelnego – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.00. O godz. 15.00, w Godzinie Miłosierdzia – Koronka do Bożego Miłosierdzia. Oddajmy Jezusowi Chrystusowi Królowi swoje życie.

Po Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie krzyży na nowych pomnikach na cmentarzu.

1. Zapraszamy na Różaniec Wypominkowy codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.
  2. W środę, o godz. 17.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.
  1. W sobotę, modlitewne czuwanie uczestników Nocnej Pokutnej Pielgrzymki. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. W programie również adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa i Droga Krzyżowa. Spotkanie zakończy się Apelem Jasnogórskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

1. W przyszłą niedzielę, 29 listopada rozpoczynamy ADWENT i nowy rok kościelny.
  2. Zapraszamy do podjęcia modlitewnej inicjatywy <ODMAWIAM RÓŻANIEC> i codziennie módlmy się na Różańcu.
  3. Bardzo dziękujemy za wykonaną pracę przy doprowadzeniu energii elektrycznej do remontowanych budynków. Pracowali: Zbigniew Piotrowski, Zbigniew Barczak i Dariusz Popowski. Dziękujemy naszej Pani Wójt za użyczenie koparki.

Dziękujemy licznej grupie młodzieży i dorosłych, za wczorajsze jesienne porządki przy kaplicy w Budzieszynie.

Dziękujemy Robertowi Wilińskiemu i Waldemarowi Pobikrowskiemu za profesjonalne wykonanie zabezpieczeń figur przy kaplicy.

1. Echo Katolickie.

Kalendarze Seminaryjne na 2021r. (dobrowolna ofiara na rzecz utrzymania naszego Seminarium).

Jesteśmy zaproszeni by włączyć się w doroczną akcję Caritas i nabywając „Świecę Wigilijną” (w sugerowanej cenie: 7zł, 15zł i 20zł), wesprzeć potrzebujących.

1. Pani organistka przyniesie pobłogosławione opłatki:

– poniedziałek: Skupie, Pieńki, Zemły

– środa: Bale, Wesoła

– czwartek: Zaliwie Brzozówka, Zaliwie Piegawki, Ostaszewizna

– piątek: Zaliwie Szpinki, Kapuściaki

1. Do Sakramentu Małżenstwa przygotowują się:

Artur Pytel, kaw. zm. w Kłobucku i Aleksandra Chojecka, panna, zm. w par. tut. – zap. I

1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Bolesław Świniarski,

+Stefania Osińska, + Zbigniew Horabik

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…