OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Wielkanocy – 02.05.2021r.

V Niedziela Wielkanocy 02.05.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 15.00 spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych.
  2. Rozpoczęliśmy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Nabożeństwa Majowe z litanią loretańską w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele po Mszy św. o godz. 9.30.
  3. W poniedziałek, 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski i rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. We wtorek, wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków.
  5. W środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

O godz. 16.30 spotkanie dzieci z klas III. O godz. 19.30 spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO (spotkanie na plebani)

1. W czwartek, pierwszy miesiąca przypada święto św. Apostołów Filipa i Jakuba i dzień wdzięczności za dar Eucharystii. Po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00 i możliwość spowiedzi.
  2. W piątek, pierwszy miesiąca, wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych (prosimy o zgłaszanie w zakrystii). Od godz. 15.00, adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego ze wspomnieniem zmarłych polecanych w Wypominkach i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. wynagradzająca.

O godz. 19.00, spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

1. W sobotę, 8 maja uroczystość św. Stanisława BM, głównego patrona Polski. Po Mszy św. o godz. 18.00 i Nabożeństwie Majowym, zapraszamy na wielkanocne nabożeństwo DROGI ŚWIATŁA.
  2. W niedzielę, 9 maja podczas Mszy św. o godz. 11.30 uroczystość I Komunii Świętej. Bardzo prosimy osoby nie związane z uroczystością o wybór innej godziny Mszy św. W Parczewie Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin.
  3. Ofiary złożone na inwestycje prowadzone w parafii – 6605zł. Dziękujemy również za wpłaty na konto parafialne.
  4. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyszli z ofiarna pomocą przy wczorajszych porządkach w Budzieszynie.
  5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Tomasz Piotr Kurek, kaw. zm. w par. w Górze Kalwarii i Urszula Przesmycka, panna, zm. w par. tut. – zap. III

– Mateusz Piekart, kaw. zm. w parafii w Kopciach i Katarzyna Kosiorek, panna, zm. w par. tut. – zap. III

– Konrad Sidorczuk, kaw. zm. w par. Ducha Świętego w Siedlcach i Patrycja Anna Gałecka, panna, zm. w par. tut. – zap. II

– Robert Kamil Soszyński, kaw. zm. w par. tut. i Małgorzata Kuryłek, panna, zm. w par. w Wyszkowie – zap. II

– Paweł Ławecki, kaw. zm. w par. w Niwiskach i Karolina Maria Cołoś, panna zm. w par. tut. – zap. I