OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- V Niedziela Zwykła – 07.02.2021r.

V Niedziela Zwykła 07.02.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30, spotkanie z rodzicami dzieci z klas III. O godz. 15.00, spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych.
  2. We wtorek o godz. 17.30, spotkanie scholi.
  3. W środę o godz. 17.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

Zachęcamy do składania osobistych intencji do skrzynki po chórem. Będą one omadlane podczas środowych nabożeństw.

O godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego. Rozważamy czytania niedzielnej liturgii.

1. W czwartek, 11 lutego, obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. O godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. i modlitwę w intencji wszystkich chorych i cierpiących.
  2. W piątek, o godz. 17.00, spotkanie KSM.
  3. W sobotę, o godz. 17.00, spotkanie ministrantów.
  4. W niedzielę, Msza św. o godz. 11.30 ze szczególnym udziałem dzieci z klas III.
  5. 20 lutego, w sobotę, chcemy rozpocząć w naszej parafii 33 dniowe rekolekcje przygotowujące do aktu całkowitego oddania się Matce Bożej. Duchowość całkowitego oddania się Maryi to sprawdzona i pewna droga duchowa prowadząca do pełnego zjednoczenia z Jezusem.

Więcej informacji możemy odnaleźć na stronie www.oddanie33.pl

W sobotę, 13 lutego, po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie osoby zainteresowane udziałem w rekolekcjach.

1. Echo katolickie.
  2. W minionym tygodniu odeszli do Wieczności: + Stefan Dybowski, + Zenon Szczepanik, + Stanisława Olszewska

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…