OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020r

VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W poniedziałek o godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego. Rozważamy niedzielną Ewangelię. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę po Mszy św. o godz. 17.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budziszyńskiej.
  3. W sobotę, 22 lutego, ,święto Katedry Św. Piotra. Pamiętajmy o Papieżu Franciszku.

– W Suchożebrach, dekanalne spotkanie zelatorów i zelatorek Kół Żywego Różańca. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00.

– Spotkanie scholi o godz. 13.30.

– O godz. 18.00 (w sali w dzwonnicy) katecheza przedchrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych.

1. W przyszłą niedzielę, 23 lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.

– Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci z klas III.

– Po Mszy św. o godz. 16.00, katecheza dla narzeczonych przed zawarciem Sakramentu Małżeństwa.

1. Niebawem kończy się karnawał i 26 lutego w Środę Popielcową rozpoczniemy Wielki Post.
  2. Ofiary złożone w ubiegłą niedzielę jako wsparcie leczenia Kacpra Boruty – 5200zł.
  3. Echo Katolickie (2.50zł).
  4. W minionym tygodniu odszedł do Wieczności + Tomasz Krupa.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…