OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI Niedziela Zwykła 13.06.2021r.

1. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość prymicyjna, o godz. 12.00 swoją pierwszą Mszę św. będzie sprawował, wczoraj wyświęcony, nasz parafianin ks. Damian Gadamer. Ks. Damianowi życzymy na kapłańską drogę, opieki naszej Budzieszyńskiej Matki.
  2. W poniedziałek, o godz. 11.00, razem z kolegami z roku święceń, będę sprawował Mszę św. dziękczynną w rocznicę święceń kapłańskich. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.   O godz. 19.30, spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO (spotkanie na plebani)
  4. W sobotę, pielgrzymka dla dzieci pierwszokomunijnych do Pratulina, Kostomłotów i Kodnia. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 8.00.
  5. W niedzielę, 20 czerwca o godz. 12.00, Msza św. odpustowa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy w Świniarach.

Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie Rady Parafialnej. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na inwestycje prowadzone w parafii.

1. Bardzo dziękujemy wszystkim za ofiarną pomoc w przygotowaniu uroczystości prymicji.
  2. Ofiara bezimienna na k-ł – 300zł.
  3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Paweł Pachnik, kaw. zm. w par. tut. I Natalia Karczewska, panna, zm. w par. tut. – zap. II

– Łukasz Cołoś, kaw. zm. w par. tut. i Weronika Katarzyna Krzymowska, panna, zm. w par. tut. – zap I

1. W minionym tygodniu odeszli do Wieczności: + Lucyna Makolewska i + Janusz Królikowski

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….