OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE-XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021r.

XII Niedziela Zwykła 20.06.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj w Katedrze Siedleckiej kolejne spotkanie w ramach Rodzinnej Niedzieli. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.30. W programie: konferencja „Sakrament małżeństwa”, adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi i Msza św. w intencji rodzin.

2. W środę, 23 czerwca, Dzień Ojca. Będziemy dziękować za wszystkich ojców i prosić, by wzorem św. Józefa odważnie podejmowali wyzwania wynikające z ich powołania. O godz. 18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

Tego dnia przed jubileuszem beatyfikacji, modlimy się za wstawiennictwem bł. Męczenników Podlaskich. Po Mszy św. spotkanie Bractwa Strażnicy Kościoła.

3. W czwartek, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który wzywał do nawrócenia i przygotował drogę Jezusowi.

4. W piątek, zakończenie roku szkolnego, o godz. 8.00 Msza św. dziękczynna. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli i rodziców.

5. W sobotę, Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się spotkanie uczestników Pieszej Pielgrzymki do naszego Sanktuarium. W programie adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa i modlitwa uwielbienia.

6. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 9.30, będziemy modlili się w intencji ks. Piotra z racji imienin.

7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Paweł Pachnik, kaw. zm. w par. tut. i Natalia Karczewska, panna, zm. w par. tut. – zap. III

– Łukasz Cołoś, kaw. zm. w par. tut. i Weronika Katarzyna Krzymowska, panna, zm. w par. tut. – zap II

– Sebastian Soszyński, kaw. zm. w par. tut. i Sylwia Grala, zm. w par. w Niwiskach – zap. I

– Mateusz Gładysz, kaw. zm. w par. w Żeliszewie i Aleksandra Dziewulska, zm. w par. tut. – zap. I