Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedziela Zwykła – 18.08.2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj o g.12.30, uroczystość odpustowa ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego w Osinach Dolnych.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. o g.11.00 w Budziszynie. O g.19.30, SPOTKANIE BIBLIJNE.
  3. W piątek 23 sierpnia, w 80. rocznicę podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow, obchodzimy Europejski Dzień Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu. Wzywając orędownictwa męczenników obu zbrodniczych systemów, prośmy o powrót Europy do jej chrześcijańskich korzeni i tożsamości.
  4. W sobotę, 31 sierpnia, Pielgrzymka Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Organizujemy wyjazd autokarem, prosimy o zgłaszanie się chętne osoby.
  5. Dożynki Gminno – Parafialne, w niedzielę 1 września.
  6. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie i przebieg uroczystości odpustowych w Budziszynie. Dziękujemy również za Pielgrzymkę Duchową i Apele „pielgrzymkowe”.
  7. Echo Katolickie
  8. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Jakub Baranowski, par. tut. i Ewelina Wolińska, par. Żeliszew, zap. 3;

– Marcin Sopeła, par. Rozbity Kamień i Katarzyna Popowska, par. tut. zap. 2;

– Jacek Jan Horabik, par. tut. i Aleksandra Noszczak, par. św. Józefa w Siedlcach, zap. 2;

– Kamil Borkowski, par. Zbuczyn i Karolina Skup, par. tut. zap. 2;

– Piotr Żurawicki, par. tut. i Magdalena Kalicka, par. Suchożebry, zap. 1;