OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE-XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020r.

XXV Niedziela Zwykła 20.09.2020r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza niedziela w sposób szczególny w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu.

– podczas Mszy św. o godz. 11.30, dzieci z klas III, rozpoczną przygotowanie do I spowiedzi i Komunii Świętej;

– podczas Mszy św. o godz. 16.00, kandydaci do bierzmowania rozpoczną nowennę przed przyjęciem sakramentu. Przez dziewięć dni będzie trwała szczególna modlitwa do Ducha Świętego.

Ks. Biskup Kazimierz Gurda udzieli naszej młodzieży Sakramentem Bierzmowania, 29 września o godz. 17.00.

1. W poniedziałek, święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  2. We wtorek, święto Rocznicy Poświęcenia Katedry Siedleckiej.

O godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego, rozważamy Słowo Boże z niedzielnej liturgii. Serdecznie zapraszamy.

1. W środę o godz. 18.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.
  2. W czwartek:

– o godz. 18.30, spowiedź kandydatów do bierzmowania;

– o godz. 19.00, spotkanie scholi;

1. W piątek, o godz. 18.00, spotkanie KSM.
  2. W piątek i sobotę, w sklepach „Lewiatan” i „Delikatesy Centrum” w godz. 8.00 – 17.00, młodzież KSM będzie prowadziła zbiórkę żywności dla Caritas.
  3. W sobotę o godz. 21.00 z Katedry Siedleckiej wyruszy Piesza Pielgrzymka do naszego Sanktuarium.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30, błogosławieństwo plecaków i przyborów szkolnych. Zapraszamy szczególnie dzieci rozpoczynające naukę szkolną.
  5. Ofiary jako wsparcie leczenia Marysi Tchórzewskiej z Siedlec – 1830zł.

11. Bardzo dziękujemy strażakom i Leszkowi Dmowskiemu za wycinkę drzewa przy kaplicy w Budzieszynie.

1. Echo Katolickie
  2. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Andrzej Korczak, kawaler, zm. par.tut. i Katarzyna Łasko, panna, zm. par. Węgrów – zap. III

– Robert Borzęcki, kawaler, zm. par. Parafianka i Monika Maria Świniarska, panna, zm. par. tut. – zap.II