Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła – 22.09.2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj w naszej parafii „niedziela radiowa”, gościmy przedstawicieli KRP. Ofiarami składanymi na tacę wspieramy naszą diecezjalną rozgłośnię.
  2. We wtorek o godz.19.30, SPOTKANIE BIBLIJNE – rozważanie czytań niedzielnej liturgii.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.
  4. W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00, spotkanie ministrantów.
  5. W piątek o godz. 18.00, spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  6. W sobotę o godz. 21.00 z Katedry Siedleckiej wyruszy Piesza Nocna Pielgrzymka do naszego sanktuarium. Msza św. z udziałem pielgrzymów o godz. 3.30.
  7. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna. Trwają aktualnie prace przy budowie i renowacji parkanu kościoła.
  8. W niedzielę 6 października, Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina – Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich. Organizujemy wspólny wyjazd do Pratulina. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
  9. Echo Katolickie. Kalendarze Rolnika. Kalendarze Misyjne.
  10. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Daniel Panufnik, par. tut. i Natalia Gorczkowska, par. NMP Różańcowej Kłopoty- Stanisławy, zap. 2;

– Damian Piotr Piórkowski, par. tut. i Kamila Szalwa, par. Wyszków, zap. 2;