OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020r.

XXVI Niedziela Zwykła 27.09.2020r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Kandydaci do bierzmowania przeżywają modlitewną Nowennę przed przyjęciem sakramentu dojrzałości.

Ks. Biskup Kazimierz Gurda udzieli Sakramentem Bierzmowania, we wtorek 29 września, o godz. 17.00.

1. We wtorek, święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Jest to dzień imienin ks. Michała. Życzymy obfitych Bożych łask i opieki Maryi.

1. W środę o godz. 18.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

O godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego, rozważamy Słowo Boże z niedzielnej liturgii. Serdecznie zapraszamy.

1. W czwartek, pierwszy miesiąca, dziękujemy za dar Eucharystii.

Po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentem do godz. 20.00. Możliwość spowiedzi.

1. W czwartek rozpoczynamy NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE, zapraszamy na Różaniec wszystkich, zachęcamy do modlitwy w domach, w gronie rodziny. Przygotowaliśmy grafik dyżurów na nabożeństwach dla dzieci, młodzieży i grup parafialnych. Grafik znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.

Dla dzieci na nabożeństwach niespodzianka z losowaniem nagród.

Różaniec: w dni powszednie o godz. 17.00, następnie Msza św.

w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30

1. W piątek, pierwszy miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. – od godz. 9.00, odwiedziny chorych, prosimy o zgłoszenia.

– od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia ze wspomnieniem zmarłych polecanych w Wypominkach. Możliwość spowiedzi.

– o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

Spotkanie KSM o godz. 17.00.

1. W sobotę, pierwszą miesiąca, wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP.

Po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na pierwszosobotnie SPOTKANIE Z MARYJĄ. W programie nabożeństwo różańcowe i modlitwa uwielbienia „wdzięcznym sercem”.

1. W przyszłą niedzielę:

– podczas Mszy św. o godz. 11.30, błogosławieństwo różańców dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii Świętej.

– o godz. 15.00, spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych.

– Msza św. o godz. 16.00 z udziałem kandydatów do bierzmowania z klas VII.

Po Mszy św. spotkanie z rodzicami kandydatów.

1. W przyszłą niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina – Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich.

Organizujemy wspólny wyjazd. Prosimy o zgłoszenia do środy.

1. Ofiary złożone na cele inwestycyjne – 8700zł.
  2. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Robert Borzęcki, kawaler, zm. par. Parafianka i Monika Maria Świniarska, panna, zm. par. tut. – zap.III