Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj taca inwestycyjna. Trwają aktualnie prace przy budowie i renowacji parkanu kościoła oraz renowacja o montaż drzwi wejściowych bocznych.
  2. We wtorek rozpoczynamy październik – miesiąc różańcowy.

Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe wszystkich, zachęcamy również do modlitwy w domach w gronie rodziny. Przygotowaliśmy grafik dyżurów na nabożeństwa dla dzieci, młodzieży i grup parafialnych. Znajduje się w gablocie i na stronie internetowej. Dla dzieci na nabożeństwach niespodzianka z losowaniem nagród.

Różaniec: w dni powszednie o godz. 17.00, następnie Msza św. w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

1. We wtorek o godz.19.30, SPOTKANIE BIBLIJNE – rozważanie czytań niedzielnej liturgii.
  2. W środę o godz. 17.00 Nabożeństwo Różańcowe połączymy z nowenną do Matki Bożej Budziszyńskiej.
  3. W czwartek, pierwszy miesiąca, dziękujemy za dar Eucharystii. Po Nabożeństwie Różańcowym i Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00. Będzie możliwość spowiedzi.
  4. W piątek, pierwszy miesiąca, wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia ze wspomnieniem zmarłych polecanych w Wypominkach. Możliwość adoracji i spowiedzi.

O godz. 17.00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św.

O godz. 18.00, spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

1. W sobotę, pierwszą miesiąca, wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

Po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na „SPOTKANIE Z MARYJĄ”.

W programie konferencja o modlitwie różańcowej, Nabożeństwo Różańcowe i modlitwa uwielbienia.

O godz. 18.00 spotkanie ministrantów.

1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30, błogosławieństwo różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  2. W przyszłą niedzielę, Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina – Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich. Organizujemy wspólny wyjazd. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii do jutra.
  3. Echo Katolickie. Kalendarze Rolnika. Kalendarze Misyjne.
  4. Dzisiaj imieniny obchodzi ks. Michał. Życzymy wielu Bożych łask i opieki Maryi, w życiu i posłudze kapłańskiej.
  5. o zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Daniel Panufnik, par. tut. i Natalia Gorczkowska, par. NMP Różańcowej Kłopoty- Stanisławy, zap. 3;

– Damian Piotr Piórkowski, par. tut. i Kamila Szalwa, par. Wyszków, zap. 3;