OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020r.

XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2020r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościołach i w rodzinach rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata.

– podczas Mszy św. o godz. 11.30, błogosławieństwo różańców dzieci z klas III;

– o godz. 15.00, spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych;

– podczas Mszy św. o godz. 16.00 kandydaci do bierzmowania z klas VII uroczyście rozpoczną przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Dojrzałości.

Po Mszy św. spotkanie z rodzicami kandydatów.

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE

Przygotowaliśmy grafik dyżurów na różańcu dla dzieci, młodzieży i grup parafialnych. Grafik znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.

Dla dzieci na nabożeństwach niespodzianka z losowaniem nagród.

Różaniec: w dni powszednie o godz. 17.00, następnie Msza św.

w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30

1. W poniedziałek, wspomnienie liturgiczne św. Siostry Faustyny Kowalskiej, apostołki miłosierdzia.
  2. We wtorek, o godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego, rozważamy Słowo Boże z niedzielnej liturgii.
  3. W środę liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  4. W piątek spotkanie KSM-u o godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę, 11 października będziemy przeżywali XX Dzień Papieski, któremu będzie towarzyszyło hasło: „TOTUS TUUS”.

Msza św. o godz. 11.30 z udziałem naszej szkoły, której patronem jest św. Jan Paweł II. Po Mszy św. zapraszamy na KONCERT PAPIESKI.

Tego dnia swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która od lat organizuje stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z rodzin mniej zamożnych.

1. Echo Katolickie