Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła – 06.10.2019r

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 błogosławieństwo różańców dzieci klas III.

Dzisiaj również Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina.

1. Nabożeństwa Różańcowe w naszym Sanktuarium;

– w dni powszednie o godz. 17.00, następnie Msza św.

– w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30.

Grafik dyżurów na Nabożeństwach Różańcowych dla dzieci, młodzieży i grup parafialnych znajduje się w gablocie i na stronie internetowej. Dla dzieci niespodzianka z losowaniem nagród.

1. We wtorek o godz.19.30, SPOTKANIE BIBLIJNE – rozważanie czytań niedzielnej liturgii.
  2. W środę po Mszy św. wieczorowej Nabożeństw do Matki Bożej Budziszyńskiej.
  3. W piątek, KSM organizuje wyjazd na Nocne Czuwanie Młodych do Kodnia. Można się jeszcze zgłaszać na wyjazd do wtorku, do ks. Michała.
  4. W sobotę o godz. 17.00 spotkanie ministrantów.
  5. W przyszłą niedzielę, 13 października, Odpust ku czci św. Jadwigi – Patronki naszej parafii. O godz. 12.00 uroczysta Suma Odpustowa z procesją eucharystyczną. Bardzo prosimy o przygotowanie chorągwi i feretronów. Dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatów.

Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę, nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

1. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski, po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która od lat organizuje stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z rodzin mniej zamożnych.
  2. Ofiary złożone na cele inwestycyjne – 8300zł.
  3. Echo Katolickie (2.50zł). Kalendarze Rolnika (27zł)