OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE-XXVIII Niedziela Zwykła – 04.10.2020r. – Dzień Papieski

XXVIII Niedziela Zwykła 04.10.2020r. – Dzień Papieski

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj przeżywamy XX Dzień Papieski, któremu towarzyszy hasło: „TOTUS TUUS”- cały Twój Maryjo.

Po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na KONCERT PAPIESKI.

Ofiarami składanymi do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która od lat organizuje stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z rodzin mniej zamożnych.

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE:

– w dni powszednie o godz. 17.00, następnie Msza św.

– w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30

1. We wtorek, o godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego, rozważamy Słowo Boże z niedzielnej liturgii.
  2. W środę 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy nauczycieli i wychowawców naszą życzliwością, a przede gorącą modlitwą.

O godz. 17.00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św. w intencji nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników oświaty z naszej parafii.

1. W czwartek, 15 października, w liturgiczne wspomnienie Świętej Teresy od Jezusa, obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego.

O godz. 17.00 spotkanie ministrantów.

O godz. 19.00 spotkanie scholi.

1. W piątek, będziemy obchodzili wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej – patronki naszej parafii.

Tego dnia Nocne Czuwanie Młodych w Kodniu. Osoby chętne na wyjazd na czuwanie proszone są o zgłaszanie się do ks. Michała.

1. W sobotę, w wigilię uroczystości odpustowej ku czci św. Jadwigi, po Mszy św. o godz. 17.00, procesja różańcowa na cmentarz. Będziemy modlili się za zmarłych naszych przodków, fundatorów świątyni i dobrodziejów naszej parafii.
  2. W przyszłą niedzielę, 18 października, uroczystość odpustowa ku czci św. Jadwigi.

Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 12.00 – uroczysta Suma Odpustowa pod przewodnictwem ks. kan. Marka Zalewskiego, dziekana dekanatu grębkowskiego.

Nie będzie Mszy św. w kaplicach i o godz. 16.00.

1. Echo Katolickie, Kalendarz Rolników (25zł), kalendarz misyjny (6zł)
  2. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Karol Dmowski, kawaler, zm. par. tut. i Anita Magdalena Podniesińska, panna, zm. par. tut. – zap. I

– Krzysztof Kowalczyk, kawaler, zm. par. tut. i Aleksandra Kosieradzka, panna, zm. par. Stare Opole – zap. I

1. Bardzo prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych i zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw w kościele.