Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019r Uroczystość Odpustowa ku czci św. Jadwigi Śląskiej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj uroczystość Odpustowa ku czci św. Jadwigi – Patronki naszej parafii. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o godz. 12.00.

Dzisiaj również Dzień Papieski, po Mszach św. prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która organizuje stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z rodzin mniej zamożnych.

1. Nabożeństwa Różańcowe w naszym Sanktuarium;

– w dni powszednie o godz. 17.00, następnie Msza św.

– w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30

1. W poniedziałek o godz.19.30, SPOTKANIE BIBLIJNE – rozważanie czytań niedzielnej liturgii.
  2. W środę po Mszy św. wieczorowej Nabożeństw do Matki Bożej Budziszyńskiej.
  3. W czwartek o godz. 17.00, spotkanie MINISTRANTÓW.
  4. W piątek o godz. 17.00, spotkanie KSM-u.
  5. W sobotę o godz. 18.30, w sali w dzwonnicy, katecheza chrzcielna. Zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00, Msza św. z udziałem kandydatów do Bierzmowania.
  7. Alumni naszego Seminarium zapraszają na sztukę pt.: „Bogami będziecie”. Organizujemy wyjazd na spektakl, 9 listopada o godz. 19.00. Prosimy o zgłaszanie się chętnych na wyjazd.
  8. Zbieramy płody rolne dla naszego Seminarium: warzywa, owoce, ziemniaki i zboże. Można je składać na placu przy plebanii w tym tygodniu do piątku.
  9. Zakupiliśmy olej opałowy do ogrzewania kościoła. 3000l za 9900zł.
  10. Echo Katolickie (2.50zł). Kalendarze Rolnika (27zł)