Ogłoszenia duszpasterskie XXXI Niedziela Zwykła – 03.11.2019r

1. Trwa oktawa uroczystości Wszystkich Świętych.

Do piątku (8 listopada) po Mszy św. o godz. 17.00 procesja różańcowa na cmentarz. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30.

Po oktawie modlitwa wypominkowa w kościele po Mszy św. wieczorowej.

Przez listopad o godz. 17.00 odprawiana jest Msza św. gregoriańska w intencji zmarłych polecanych w Wypominkach.

1. Bardzo dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc przy organizacji uroczystości Wszystkich Świętych. Szczególne podziękowania dla Zbigniewa Barczaka i Andrzeja Dmowskiego.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 zmianka różańcowa w kościele.

1. W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. o godz. 17.00.

1. W czwartek o godz. 17.00, spotkanie MINISTRANTÓW.

1. W piątek o godz. 18.00 wyjazd na Nocne Czuwanie Młodych do Kodnia.

1. W sobotę, o godz. 18.00 wyjazd do Seminarium na spektakl pt.: „Bogami będziecie”

1. W przyszłą niedzielę, na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci z klas III.

1. W poniedziałek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości.

Już dzisiaj zapraszamy o godz. 9.30 na Mszę św. w intencji Ojczyzny połączoną z programem patriotycznym przygotowanym przez uczniów naszej szkoły.

1. 23 listopada (sobota), zapraszamy na niezwykłe spotkanie dla małżonków – „Randkę Małżeńską”. To propozycja dla każdego małżeństwa aby spędzić dobry wartościowy czas we dwoje, w nieco innym, zaskakującym wydaniu. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się pod podane numery telefonów.

1. Od 1 listopada w kinach ukazał się film „Nieplanowane” To film o aborcji; niezwykły, dotykający serc, zmieniający myślenie. Nie jest to film propagandowy, nie osądza, nie oskarża, po prostu opowiada prawdziwą historię, najmłodszej w historii Stanów Zjednoczonych, dyrektorki kliniki aborcyjnej.

Film również w siedleckim kinie.

1. Echo Katolickie (2.50zł). Kalendarze Rolnika (27zł)