Ogłoszenia Duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła – 17.11.2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj w naszej parafii „niedziela seminaryjna”, modlitwą i ofiarami wspieramy nasze Seminarium i prosimy Pana Boga o nowe powołania.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 w kaplicy w Zaliwiu, modlitwa wypominkowa.
  3. We wtorek o godz. 19.30 SPOTKANIE BIBLIJNE.
  4. W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. o godz. 17.00.
  5. W czwartek o godz. 17.00, spotkanie MINISTRANTÓW.
  6. W piątek o godz. 17.00, spotkanie KSM.
  7. W sobotę o godz. 17.30 modlitwa wypominkowa, o godz. 18.00 Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich i modlitwą za małżonków. Po Mszy św. „Randka Małżeńska”.
  8. W przyszłą niedzielę uroczystość JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, kończąca rok liturgiczny. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.

Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas.

1. Za zmarłych polecanych w Wypominkach modlimy się przez cały listopad. W dni powszednie o godz. 17.00, Msza św. Gregoriańska i modlitwy wypominkowe wg harmonogramu, który znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Pani organistka przyniesie pobłogosławione opłatki;

– poniedziałek – Męczyn;

– wtorek – Kol. Mokobody, Kol. Męczyn;

– środa – Kol. Jałmużny, Jałmużny, Smolaki;

– czwartek – Świniary;

– piątek – Skupie, Pieńki, Zemły;

1. Dziękujmy młodzieży z KSM-u za pograbienie liści przy kaplicy w Budziszynie.
  2. Echo Katolickie (2.50zł). Kalendarze Rolnika (27zł)