1. Kończymy Rekolekcje adwentowe…
  2. Dziś jeszcze oraz w następną niedzielę Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach będzie rozprowadzał stroiki świąteczne, bombki, aniołki, wykonane przez osoby niepełnosprawne.
  3. Dzisiaj w Katedrze siedleckiej otwarcie Drzwi Miłosierdzia i rozpoczęcie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.
  4. We wtorek, od godz. 9.oo wybieramy się do chorych. Zgłoszenia w zakrystii.
  5. Roraty w środę i w sobotę o godz. 7.oo.Przed Mszą św. godzinki do Matki Bożej.  Zapraszamy  z lampionami.
  6. W środę, po Mszy wieczorem nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej. oraz nabożeństwo do św. Jadwigi z ucałowaniem relikwii.
  7. W imieniu Pani Wójt jak i własnym zapraszam na spotkanie opłatkowe oraz wspólne śpiewanie kolęd, które odbędzie się w następną niedzielę po Mszy o 11.3o w parku w Mokobodach.
  8. Porządek roznoszenia opłatków:

– poniedziałek – pl. Chreptowicza, Cmentarna, Leśna, Spokojna

1. Spotkania w tym tygodniu:

– Krąg Biblijny – środa 19.3o

– ministranci – czwartek, po Mszy św.