OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.05.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  01.05.2022.

1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj. Nabożeństwo Majowe w niedzielę będzie po Mszy o 11.30 ,  a w dni powszednie po Mszy o godz. 18.00.
Dzisiaj o godz. 15.00 – zmianka różańcowa.
2. We worek / 3 maja / Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski i rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze święte będą tak jak w każdą niedzielę.
3. W I piątek miesiąca od 9.00 – odwiedziny chorych. O 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Wypominki. 17.00 – spowiedź,  18.00 – Msza św.
4. W sobotę 7 maja w Budziszynie o godz. 19.00 rozpoczniemy Pierwsze Soboty Miesiąca – Wieczór z Matką Bożą Budziszyńską. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Będzie ogłoszony konkurs dotyczący naszego Sanktuarium.
Zapraszamy serdecznie do Budziszyna na godz. 19.00
5.  W przyszłą niedzielę / 8 maja / w naszej parafii odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na Mszy o 11.30. Prosimy, aby na tę Mszę świętą przyszły osoby związane z Uroczystością I Komunii.Pozostałe osoby niech wybiorą inną godzinę Mszy św. Miejsca w ławkach będą zarezerwowane dla dzieci i rodziców. Próby dla dzieci będą w poniedziałek i czwartek o 18.45. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o godz. 9.00
6. Tydzień później czyli 15 maja o godz. 11.30 dzieci z kl. IV będą miały Rocznicę I Komunii św.  Próba dla dzieci z kl. IV będzie w poniedziałek 9 maja
o godz. 19.00. Spowiedź dzieci i rodziców przez cały tydzień przed każdą Mszą św.
7. W Echu Katolickim polecamy: Jak doświadczyć królowania Maryi w swoim życiu? Bogu na chwałę i ludziom na pożytek – jak dzisiaj funkcjonuje Straż Pożarna?  Zachęcamy do lektury.
8. Zapowiedzi: Marcin Skup z Mokobód i Kamila Magdziak z Czerniejewa par. Skórzec  –  Zap. I