Ogłoszenia parafialne 02.10.2022.

Ogłoszenia parafialne  02.10.2022.

1. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 odbędzie się spotkanie dla uczniów kl. I, II i IV razem z rodzicami jako przygotowanie do I Komunii św. i kontynuacja programu diecezjalnego
2. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30
3. Nabożeństwo Różańcowe codziennie będzie o 16.30 ;  w niedzielę po Mszy o 11.30.  Lista osób i grup prowadzących różaniec jest dostępna w gablocie i na stronie internetowej.
4. W I piątek miesiąca od 9.00 – odwiedziny chorych,  15.00 – Koronka i wypominki, 16.00 – spowiedź, 16.30 – różaniec i Msza św.
5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 9.30 na Placu Chreptowicza odbędzie się odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej Cichociemnych i zrzuty spadochronowe jakie miały miejsce w Gminie Mokobody podczas II wojny światowej. Na Uroczystość serdecznie zaprasza Pani Wójt oraz byli żołnierze jednostki specjalnej Grom, którzy są inicjatorami tego upamiętnienia.
6. Za tydzień w niedzielę po Mszy o 11.30 będzie poświęcenie różańców dla uczniów kl. III
6. Za dwa tygodnie / 16.10. /w naszej parafii odpust św. Jadwigi. Uroczystości będzie przewodniczył ks. Kan. Józef Brzozowski
7. W Echu Katolickim polecamy artykuł o modlitwie różańcowej oraz jak w miejsce chrześcijaństwa coraz bardziej wchodzi pogaństwo.
8. Dziękuję za dwie ofiary bezimienne na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać!
9. Kartki wypominkowe zostały już wyłożone.
10. Zapowiedzi:  Mariusz Sęk kaw. ze Skupi par. tut. i Katarzyna Pieńkowska panna ze Strus,  par. Krześlin   zap. II                                                            Daniel Chojecki kaw. ze Świniar i Olga Niedziałek panna z Żeliszewa Dużego,  par. Żeliszew Kościelny   zap. II

Łukasza Kwiatkowski kaw. z Warszawy i Sylwia Sobiczewska panna z Mokobód par. tut.  zap. I