OGŁOSZENIA PARAFIALNE  03.04.2022

1. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św. o godz.18.00 / jesteśmy na spowiedzi/. Zapraszamy rano na 7.00
  2. Droga Krzyżowa w kościele w piątek o godz. 17.30
  3. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.30
  4. W najbliższy piątek organizujemy Ekstremalną Drogę Krzyżową. Początek w kościele o godz. 19.00. Podobnie jak w ubiegłym roku mamy przygotowane dwie trasy – 20km i 25km. Przed wyruszeniem każdy otrzyma mapę. Prosimy odpowiednio się ubrać – wskazane kamizelki odblaskowe. Proszę zabrać latarki, napoje i kanapki. Zapraszamy!!! / Przebieg trasy na stronie parafii /
  5. Rozprowadzamy baranki wielkanocne / z czekolady / po 7zł. oraz paschaliki

po 20 zł. – dochód jest przeznaczony na Caritas

1. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: Osiny Dolne – 425zł, dwie ofiary bezimienne po 100zł i jedna bezimienna 50zł, Zaliwie Brzozówka – 230zł, Zaliwie Szpinki – 420zł, Bale – 270zł, ul.Leśna – 540zł, Zemły – 120 zł, Sołectwo Mokobody I  ul. Siedlecka, Plac Wolności, ul. Stodolna – 800zł.  Bóg zapłać !
  2. Odwiedziny chorych będą w sobotę 9 kwietnia /przed Niedzielą Palmową / od godz. 9.00. Prosimy o zgłoszenia.
  3. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm będzie na wszystkich Mszach św.
  4. W Echu Katolickim polecamy artykuły: Czeka nas długa walka – o konflikcie Zachodu z Rosją, Jak można zdegradować człowieka? Jak prowadzić dialog małżeński?

Zapowiedzi: Daniel Michalak, stanu wolnego, par. Gręzówka

Marta Malak, stanu wolnego, par. Mokobody        zap. II

za śp. Janinę Czerską z Księżopola Smolaki. Wieczny odpoczynek…