Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.09.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  03.09.2023.

1. Jutro /4 września / rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny. Zapraszamy nauczycieli oraz dzieci z rodzicami na Mszę św. o godz. 8.00, aby prosić Pana Boga o błogosławieństwo na kolejny rok nauki. Po Mszy św. inauguracja Nowego Roku w szkole o godz. 9.00
2. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30
3. W przyszłą sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów w kościele.
4. W przyszłą niedzielę /10 września / w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową Narodzenia NMP. Msze w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00 , 9.30  oraz suma odpustowa o godz. 12.00.       W tym dniu nie będzie Mszy św. w naszych kaplicach oraz o godz. 16.00.  Sumie odpustowej przewodniczyć będzie ks. Paweł Kindracki dyrektor Wydziału Katechetycznego naszejdiecezji. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
5. Odpust w kaplicy w Księżopolu będzie za dwa tygodnie / 17 września /        o godz. 12.30
6. W Echu Katolickim polecamy artykuły: Modlitwa i apostolstwo oraz relacje z uroczystości dożynkowych jakie miały miejsce w naszym regionie       m.in. w Mokobodach.
7. Zapowiedzi:                                                                                 Michał Sidzina kawaler z Mokobód i Katarzyna Nicewicz panna z Mokobód oboje par. tut.   zap. II

               

W kategorii: Aktualności