Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  03.10.2021.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  03.10.2021.

 

  1. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 poświęcenie różańców dla uczniów kl. III
  2. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. W środę o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem które będzie 19 października. W niedzielę młodzież rozpocznie nowennę do Ducha św. podczas Mszy św. o godz. 16.00.Na spotkaniach odbędzie się także próba przed bierzmowaniem. Obecność obowiązkowa.
  4. Trwa miesiąc październik – zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej w naszym kościele o godz. 16.30. W niedzielę po Mszy o 11.30.  Lista osób prowadzących różaniec jest wywieszona w gablocie przed kościołem oraz umieszczona na stronie internetowej naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę przybędzie do naszej parafii alumn z Wyższego Seminarium Duchownego. Wygłosi do nas Słowo Boże i zbierze ofiary na rzecz Seminarium. Będzie możliwość nabycia kalendarza seminaryjnego.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci z kl. I i  II  razem z rodzicami. Wręczymy materiały przygotowujące do I Komunii św. W naszej diecezji obowiązuje trzyletni program przygotowania dzieci,  obejmujący  klasę I , II  i
  7. W Echu Katolickim polecamy artykuł : 25 rocznica beatyfikacji Męczenników Podlaskich i informacje z regionu.
  8. Dziękuję za ofiarę bezimienną – 200 zł. Bóg zapłać!
  9. Zapowiedzi:

Mateusz Cołoś kaw. z Mokobód, par. tut. oraz Izabela Cicha panna  z Grabianowa par. Ducha św. w Siedlcach.    Zap. II

Za śp. Halinę Żurawicką z Mokobód. Wieczny odpoczynek…

W kategorii: Aktualności