Profil Facebook

Ogłoszenia parafialne 04.02.2024.

Ogłoszenia parafialne  04.02.2024.

1. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci z kl. III  w ramach przygotowania do pierwszej Komunii św.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 zmianka różańcowa.

3. We wtorek o 19.30  spotkanie kręgu biblijnego.

4. We wtorek /6 lutego/ w sali OSP w Mokobodach o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dotyczące termomodernizacji, dotacji oraz wymiany źródeł ciepła. Spotkanie organizuje firma EXPERT TEAM, która serdecznie zaprasza osoby zainteresowane.

5. W Ech Katolickim polecamy : obszerna relacja z uroczystości 150 rocznicy męczeńskiej śmierci Unitów z Pratulina ,o osobach życia konsekrowanego – obszerny wywiad z  bpemJackiem Kicińskim oraz Złudny cyfrowy świat o zagrożeniach płynących z internetu.

6. Za śp. Stanisławę Wilińską z Mokobód i Kamila Skupa z Zaliwia Piegawki. Wieczny odpoczynek

W kategorii: Aktualności