OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.06.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  04.06.2023.

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres komunii świętej wielkanocnej. Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na budowę kościołów w naszej diecezji.
2. Dzisiaj o godz. 15.00 zmianka różańcowa.
3. Dzisiaj od godz. 14.00 na terenach zielonych za plebanią odbędzie się Święto Rodziny. W programie szereg atrakcji – szczegóły na plakatach i stronie internetowej GOK. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
4. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30.
5. W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. będą tylko w kościele parafialnym o godz. 7.00,  9.30  i  11.30.  Nie będzie Mszy w kaplicach i o godz. 16.00.  Po Mszy o godz. 11.30 wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy. Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału: dzieci w strojach komunijnych, strażaków i osoby niosące feretrony i chorągwie. Prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy. Próba dla dzieci sypiących kwiaty będzie w środę po nabożeństwie czerwcowym.
6. Od czwartku rozpocznie się oktawa Bożego Ciała.
7. W najbliższy piątek możemy spożywać pokarmy mięsne.
8. Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy o godz. 18.00.
9. W Echu Katolickim polecamy artykuły: o uroczystości Bożego Ciała oraz relację z pielgrzymki kobiet do Kodnia.
10. Domowy Kościół organizuje rekolekcje dla wdów i wdowców w Seminarium w dn. 37-29.06. Koszt 300 zł. Zapisy pod nr. tel. 509117885
11. . Zapowiedzi: Bartosz Zając kaw. z Mokobód par. tut. i Olga Nowakowska panna z Czarnowęża par. Niwiski   zap. II

Michał Rudnik ze Świniar par. tut. i Martyna Olszewska z Żelkowa par. Skórzec   zap. II

Radosław Śliwiński kaw. z Mokobód par. tut. Paulina Gawryluk panna z Chądzynia par. Sterdyń   zap. II