Profil Facebook

Ogłoszenia parafialne  04.09.2022.

Ogłoszenia parafialne  04.09.2022.

 

  1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca zmianka różańcowa o godz.15.00
  2. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w pożarze Państwa Świniarskich ze Świniar.
  3. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30
  4. W piątek spotkanie KSM o godz. 19.00
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się Uroczystość Odpustowa Narodzenia NMP. Msze święte będą o godz. 7.00 ; 9.30  i suma o godz. 12.00  Na wszystkich Mszach św. kazania będzie głosił oraz będzie przewodniczył sumie odpustowej ks. Jan Ślepowroński misjonarz pochodzący z naszej diecezji a pracujący obecnie w Afryce w Burkina Faso. Po Mszach będzie zbierał ofiary do puszki na misje oraz będzie rozprowadzał cegiełki.
  6. Z racji odpustu w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy w kaplicach oraz o godz. 16.00
  7. W Echu Katolickim polecamy: o przyczynach odchodzenia od Kościoła w świetle najnowszych badań, dlaczego warto odwiedzić Zuzelę miejsce narodzin kard. Wyszyńskiego oraz relacja z pielgrzymki Kół Żywego Różańca do Leśnej Podl.

W kategorii: Aktualności