Ogłoszenia parafialne 05.05.2024r.

Ogłoszenia parafialne  05.05.2024r.

1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe po Mszy o godz.18.00 , w niedziele po Mszy o 11.30.

2. W sobotę / 11 maja / w kaplicy w Osinach Dolnych o godz. 11.00 odbędzie się Msza św. z okazji Gminnego Święta Dnia Strażaka. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

3. We wtorek  i w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędą się próby dla dzieci z kl. III  przez uroczystością I Komunii św. Spowiedź przed    I Komunią w sobotę od godz. 9.00.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej. Prosimy, aby osoby nie związane z Uroczystością wybrały inną godzinę Mszy św.

5. W Echu Katolickim polecamy artykuł o Sanktuarium św. Antoniego w Radecznicy na Roztoczu oraz Święta z sąsiedztwa – o procesie beatyfikacyjnym Heleny Kmieć.

6. Poświęcenie pól: w środę godz. 19.00 Księżopole Smolaki i Księżopole Jałmużny   oraz  Świniary

w piątek godz. 19.00 Skupie  i  Bale

w sobotę godz. 19.00 Kapuściaki   i  Zemły

7. Zapowiedzi : Paweł Kosyl kawaler ze Skórca i Iwona Soszyńska panna ze Świniar ,  par. tut.     Zap. II
Dominik Polak kaw. z Ruchny i Olga Żaboklickapanna z Wyszkowa Zap.I

Robert Piórkowski kaw. z Księżopola Smolaki, par. tut.  i  Iwona Skarżyńska  panna z Kryp, par. Czerwonka Liwska   Zap. I

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które 1 maja pomagały w pracach porządkowych przy kaplicy w Budziszynie.

8. Za śp. Jacka Skonieckiego z Mokobód.   Wieczny odpoczynek…