Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.06.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.06.2022.

1. Dzisiaj odbywa się zbiórka ofiar do puszek na budowę kościołów w naszej diecezji.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 zmianka różańcowa

3. Jutro obchodzimy święto NMP Matki Kościoła.

4. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30.

5. W sobotę 11 czerwca po Mszy św. wieczorowej o 18.45 w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających do Wilna.

5. Czas komunii świętej wielkanocnej kończy się w przyszłą niedzielę.

6. W przyszłą niedzielę w kaplicy w Świniarach o godz. 12.30 odbędzie się odpust Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. Gminny Ośrodek Kultury razem z naszą parafią zaprasza serdecznie wszystkie dzieci razem z rodzicami na Dzień Dziecka. Festyn obędzie się w przyszłą niedzielę – początek o godz. 14.00 na terenach zielonych za plebanią.

8. Informujemy, że projekt remontowy obiektów parafialnych jest na ukończeniu. Zostały do wykonania pewne poprawki. Komisje odebrały wykonane prace i projekt został rozliczony finasowo. Nie mamy długów.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego zadania. Szczególnie dziekuję ks. Stanisławowi  Szymusiowi i ks. Jackowi Nazarukowi oraz Pani Anecie Gizińskiej za wkład pracy i poświęcony czas. Dziękuję też Pani Wójt i Urządowi Gminy za życzliwą współpracę.

9. Dziękuję Panu Waldemarowi Pobikrowskiemu za wykonanie 10 ławek, które zostały ustawione przed kaplicą w Budziszynie. Dziękuję wszystkim osobom które stale troszczą się o to miejsce kultu Matki Bożej.

10. Zapowiedzi:

Krzysztof Rawa kaw. z Osin Dolnych par. tut i Anna Wasilewska panna

z Zambrowa zap. II

Dawid Antoniak kaw. z Mokobód i Alicja Sobczak panna z Borkowic zap. II

Radosław Soszyński kaw. z Mokobód i Aleksandra Durka panna z Mokobód oboje par. tut. zap. II

Paweł Borkowski kaw. z Grubali par. Pruszyn i Dorota Ogrodniczuk panna z Mokobód par. tut. zap. I

Maciej Olszewski kaw. Z Dzierzby Włościańskiej par. Jabłonna Lacka i Beata Rytel panna z Zaliwia Piegawki par. tut. zap. I

W kategorii: Aktualności