Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.09.2021.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.09.2021.

1. Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na pomoc mieszkańcom Afganistanu.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 16.00 w ramach projektu, który realizujemy odbędzie się program artystyczny „ Śpiewnik Papieski ” w wykonaniu aktorów Teatru „S”i Chóru Miasta Siedlce. Serdecznie zapraszamy.

3.We wtorek o godz. 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

4.Serdecznie zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu, dziewczynki do scholi parafialnej a młodzież do KSM-u. Spotkanie dla ministrantów i kandydatów na ministrantów w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00. Spotkanie KSM w piątek o godz. 19.00

5.W sobotę o godz. 10.00 spotkanie młodzieży będącej w bezpośrednim przygotowaniu do bierzmowania. Bierzmowanie w nasze parafii będzie 19 października.

Spotkanie dla uczniów kl. VIII również w sobotę o godz. 11.00. Oba spotkania będą w kościele.

6. Za tydzień w niedzielę 12 września w naszym kościele odbędzie się odpust Narodzenia NMP. Msza św. odpustowa będzie o godz. 12.00

W przyszłą niedzielę młodzież z KSM będzie rozprowadzać dewocjonalia: interesujące książki w dobrej cenie, różańce, breloczki, Pismo św. i wiele innych. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na funkcjonowanie naszego oddziału KSM a także na wyjazd w ferie zimowe. Zachęcamy do wsparcia młodzieży.

7. W Echu Katolickim polecamy: Relacje z dożynek i pielgrzymki kół różańcowych, o metodach niszczenia Kościoła, „ Nie będziemy umierać w ciszy”- o protestach rolników w dziale „ Region”

8. Zmarli : śp. Sławomir Podniesiński z Osin Górnych i Mieczysława Soszyńska ze Świniar

W kategorii: Aktualności