Ogłoszenia parafialne 05.11.2023.

Ogłoszenia parafialne  05.11.2023.

1. Do najbliższej środy / 8 listopada / można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Odpust można ofiarować jedynie za zmarłych.

2. Przez cały miesiąc listopad po Mszy św. o 17.00 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach i sprawujemy za nich gregoriankę.Porządek czytania wypominek:

3. W sobotę 11 listopada obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.30.   Po Mszy odbędzie się program artystyczny z wykonaniu uczniów z naszej szkoły a następnie przejdziemy pod pomnik, aby złożyć kwiaty.

4. W przyszłą niedzielę  / 12 listopada / będziemy przeżywać w naszej parafii Niedzielę Seminaryjną. Ofiary złożone za tydzień na tacę będą przeznaczone na utrzymanie naszego Seminarium.

5. W kaplicy w Budziszynie zostały wymienione cztery okna. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które posprzątały kaplicę po remoncie.

6. W Echu Katolickim polecamy artykuły o święcie Niepodległości, jak kształtować postawę odpowiedzialności za Ojczyznę?
7. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o 19.30
8. Za śp. Józefa Krupę i Wiesława Dmowskiego z Mokobód oraz Janusza Mućko z Zaliwia Szpinki. Wieczny odpoczynek…