Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.08.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  06.08.2023.

1. Dzisiaj w kaplicy w Budziszynie przeżywamy Uroczystość Odpustową Przemienienia Pańskiego. Dzisiaj Msze św. w kościele parafialnym są sprawowane o godz. 7.00  i  godz. 8.30, w kaplicy w Budziszynie                    o godz. 10.00  i  12.00 .   Uroczystości w Budziszynie przewodniczyć będzie ks. Biskup Henryk Tomasik.
2. Zachęcamy do honorowego oddawania krwi. Ambulans będzie ustawiony za kaplicą w Budziszynie w godz. 9.00 – 12.00
3. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przygotowały kaplicę w Budziszynie i teren wokół kaplicy na dzisiejszą Uroczystość Odpustową. Dziękuję za wszelkie prace porządkowe. Dziękuję wszystkim, którzy na stałe troszczą się o to miejsce kultu Maki Bożej. Bóg zapłać!
4. Trwa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do uczestnictwa w duchowej pielgrzymce codziennie o godz. 20.30 na Pl. Chreptowicza.
5. W przyszłą niedzielę odpust w Kaplicy w Osinach Dolnych o 12.30.
6.W Echu Katolickim polecamy artykuły:Wyjeżdżała z Kodnia jako Wygnanka, a wracała jak Królowa – historia powrotu obrazu Matki Bożej Kodeńskiej po 52 latach oraz relacje z Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy.
7. Zapowiedzi:  Grzegorz Dudek kawaler z Wólki Proszewskiej, par. Kopcie i Aleksandra Pawlak panna z Zaliwia Szpinki, par. tut.   zap. I            
8.  Za śp. Arkadiusza Fedorowicz z Bali / pogrzeb we wtorek /. Wieczny odpoczynek…

W kategorii: Aktualności