Profil Facebook

Ogłoszenia parafialne 06.11.2022.

Ogłoszenia parafialne  06.11.2022.

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca o godz. 15.00 – zmianka różańcowa.
2. Porządek czytania wypominek jest podany w gablocie i na stronie internetowej.                         W kaplicach:                                                             wtorek 8.11. godz.19.00 Księżopole Jałmuży i Księżopole Smolaki    środa 9.11. –   godz. 19.00 Zaliwie Szpinki i Świniary                          czwartek 10.11. – godz. 19.00 Osiny Dolne

3. W piątek 11.11. Święto odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9. 00.  Po Mszy udamy się pod pomnik. W tym dniu nie obowiązuje nas post.

4. W sobotę o godz. 18.00 w Sali Konferencyjnej przy parafii odbędzie się koncert piosenek Seweryna Krajewskiego w wykonaniu zespołu Ambitus. Serdecznie zaprasza GOK, Urząd Gminy i Parafia. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach.

5. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczona Caritas diecezjalną. Po Mszach będzie także zbiórka ofiar do puszek – na Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.

6. Strażacy z Mokobód biorą udział w akcji zbierania elektrośmieci. Zużyty i niepotrzebny sprzęt AGD i RTV możemy dostarczać w dn. 7-21.11. – zbiórka za strażnicą OSP.  Szczegóły na plakatach.

7. Wójt Gminy Mokobody informuje, że osoby, które otrzymały lub są uprawnione do dodatku węglowego mogą składać wniosek na zakup węgla lub ekogroszku w preferencyjnej cenie 2 tyś. zł. za tonę w sekretariacie Urzędu Gminy do dnia 16 listopada. Wzór wniosku i informacje znajdują się na stronie internetowej Urzędu Gminy.

8. Dziękuję Panom: Andrzejowi i Patrykowi Lipińskim oraz Stanisławowi Ostasowi za naprawienie ogrodzenia przy pomniku Jana Pawła II.
9. W Echu: Jak być dobrym patriotą i co znaczy kochać swoją Ojczyznę?
10. Za śp. Andrzeja Krasowskiego i Henryka Jareckiego. Wieczny odpoczynek

 

W kategorii: Aktualności