Profil Facebook

Ogłoszenia parafialne 07.04.2024.

Ogłoszenia parafialne  07.04.2024.

 1. Niedzielą Miłosierdzia Bożego rozpoczynamy Misje Ewangelizacyjne w naszej parafii.

 2. Dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę /14 kwietnia / nie będzie Mszy św. w kaplicach – wszystkich zapraszamy na Misje do Mokobód.

 3. Program Misji mamy wydrukowany na zaproszeniach i jest umieszczony na stronie internetowej.

 4. Jutro będzie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Msze św. jutro o godz. 10.00 i  00. Prosimy o zabranie ze sobą świec chrzcielnych.  Jutro w Kościele obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

 1. We wtorek dzień spowiedzi – nabożeństwa o godz. 10.00 i 18.00 Droga Krzyżowa ulicami Mokobód o godz. 19.30

 1. W sobotę / 13 kwietnia / przybędą do nas Święte Znaki – obraz MB Kodeńskiej i relikwiarz Męczenników z Pratulina. O godz. 11.30 rozpocznie się czuwanie w kościele. Następnie wyjdziemy z procesją by powitać Znaki i o godz. 12.00 rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Kazimierza Gurdy.

 2. W przyszłą niedzielę zakończenie Misji. Po Mszy św. o 11.30 – dziękczynne Te Deum i poświęcenie Krzyża Misyjnego.

 3. W czasie Misji w dzwonnicy będzie można nabywać pamiątki misyjne.

 4. Dziękuję Pani Bożenie i Kazimierzowi Barczakom za ofiarowanie dębu na krzyż misyjny. Dziękuję za prace w przygotowaniu krzyża P. Jerzemu Dybowskiemu, Piotrowi Dmowskiemu, Tomaszowi Paczuskiemu, Łukaszowi i Zbigniewowi Barczakom.

 5. Dziękuję za założenie nowych głośników w kościele P. Andrzejowi Dmowskiemu.

 6. W Echu Katolickim polecamy artykuły o Miłosierdziu Bożym.

 7. Zapowiedzi przedślubne:

 8. Za śp. Antoniego Szkup z Zaliwia Piegawki. Wieczny odpoczynek…

W kategorii: Aktualności