Ogłoszenia parafialne 07.05.2023

Ogłoszenia parafialne 07.05.2023 r.

1.  Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na Mszy o 11.30.  Dziękuję rodzicom za czynny udział w przygotowaniu dzieci oraz naszej świątyni do dzisiejszej uroczystości oraz za złożenie ofiary na rzecz naszej parafii. Przez kolejne dni będziemy obchodzić Biały Tydzień. Jutro na Mszę o godz. 18.00 dzieci przynoszą świece chrzcielneodnowimy przyrzeczenia Chrztu św.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 – zmianka różańcowa.

3. We wtorek o godz. 19.30  spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. W przyszłą niedzielę /14 maja / o godz. 11.30 dzieci z kl. IV będą miały Rocznicę I Komunii św.  Próba dla dzieci z kl. IV będzie w środę o godz. 19.00. Spowiedź dzieci z kl. IV i rodziców przez cały tydzień przed każdą Mszą.

5. W miesiącu maju zapraszamy na Nabożeństwo Majowe w niedzielę po Mszy o godz. 9.30 ,  w dnipowszednie po Mszy o godz. 18.00.

6. W sobotę 13 maja Koło Żywego Różańca z Suchożebr organizuje jednodniowy wyjazd do Loretto. Wyjazd z Mokobód będzie o godz. 8.00. Zgłoszenia w zakrystii.  Koszt 50 zł.

7. W Echu Katolickim polecamy artykuł o św. Andrzeju Boboli i czy patriotyzm jest modny? Skąd czerpać jego wzorce? Zachęcamy do lektury.

8. Zapowiedzi: Paweł Kucharek kawaler z Marek,par. Marki i Wioletta Podniesińska panna z Mokobód, par. tut. zap. I

Maciej Pieńkowski kawaler z Pieniek, par. tut. i Karolina Czapska panna z Czapli Andrelewicze par. Skrzeszew  zap. I

9. Za śp. Jana Ławeckiego z Mokobód. Wieczny odpoczynek…