OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.05.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  08.05.2022.

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne.
2.  Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na Mszy o 11.30.  Dziękujemy rodzicom za czynny udział w przygotowaniu dzieci oraz naszej świątyni do dzisiejszej uroczystości. Przez kolejne dni będziemy obchodzić Biały Tydzień. Jutro / w poniedziałek /na godz. 18.00 dzieci przyniosą świece od Chrztu św. – odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.
3. W środę o godz. 19.30  spotkanie Kręgu Biblijnego.
4. W przyszłą niedzielę /15 maja / o godz. 11.30 dzieci z kl. IV będą miały Rocznicę I Komunii św.  Próba dla dzieci z kl. IV będzie w piątek 13 maja
o godz. 19.00. Spowiedź dzieci i rodziców przez cały tydzień przed każdą Mszą.
5. W miesiącu maju zapraszamy na Nabożeństwo Majowe w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 ,  w dni powszednie po Mszy o godz. 18.00.
6. Na początku lipca / 4- 5- 6 lipca / planujemy trzydniową pielgrzymkę autokarową do Wilna. Koszt ok. 400 zł.  Zapraszamy.  Zgłoszenia w zakrystii.
6. Dziękuję za dwie ofiary bezimienne – po 200 zł.
7. W Echu Katolickim polecamy: Czym jest dezinformacja w przekazach medialnych? Jak budować pozytywne relacje w rodzinie?
7. Zapowiedzi: Marcin Skup z Mokobód i Kamila Magdziak z Czerniejewa par. Skórzec  –  Zap. II