Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.10.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  08.10.2023.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele poświęcenie różańców   dla dzieci z kl. III.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla uczniów z kl. VII  i  VIII  w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
3. W miesiącu październiku zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej. Różaniec w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 , w dni powszednie o godz. 16.30.
4. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30
5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci św. Jadwigi. Sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. kanonik Henryk Krupa. Serdecznie zapraszamy.              Za tydzień nie będzie Mszy św. w kaplicach i o godz. 16.00.  W kościele Msze św. będą o godz. 7.00,    9.30   i  suma o 12.00.  W przyszłą niedzielę różaniec będzie o godz. 11.30 przed sumą.
6. W przyszłą niedzielę będzie obchodzony w Polsce Dzień Papieski. Po wszystkich Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7. W związku z wyborami do parlamentu i ogólnopolskim referendum dn. 15.10. br. Wójt Gminy Mokobody informuje, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu, aby dotrzeć do lokalu wyborczego. Rozkład jazdy jest dostępny na stronie Urzędu Gminy oraz na tablicach ogłoszeń w poszczególnych miejscowościach.

8. W Echu Katolickim polecamy artykuły: Czego potrzebuje dziś Kościół targany kryzysami? oraz relacja z pielgrzymki mężczyzn do Pratulina.

9. Zapowiedzi:   Tomasz Dmowski kaw. z Zaliwia Brzozówki i Kamila Horabik panna z Mokobód oboje par. tut.   zap. II                                                       Mateusz Skup ze Skupi, par. tut.  i Magdalena Komar z Karolewa, par. Czerwonka Grochowska,  zap. I

W kategorii: Aktualności