Ogłoszenia parafialne 09.10.2022.

Ogłoszenia parafialne  09.10.2022.

1. Dzisiaj po Mszy św. o 9.30 na Placu Chreptowicza odbędzie się odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej Cichociemnych – zrzuty spadochronowe jakie miały miejsce w Gminie Mokobody podczas II wojny światowej. Na Uroczystość serdecznie zaprasza Pani Wójt oraz byli żołnierze jednostki  Grom, którzy są inicjatorami tego upamiętnienia.
2. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 odbędzie się poświęcenie różańców dla uczniów z kl. III
3. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30
4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odpust św. Jadwigi o godz. 12.00 Uroczystości będzie przewodniczył ks. Kan. Józef Brzozowski. W tym dniu nie będzie Mszy świętych w kaplicach oraz o godz. 16.00. Prosimy, aby na tę Mszę św. przybyli kandydaci do bierzmowania. Po Mszy będzie spotkanie z młodzieżą. Różaniec w przyszłą niedzielę będzie o 11.30.
5. Za tydzień będzie w Polsce obchodzony Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. Za tydzień w niedzielę w sali OSP w Mokobodach o godz. 17.00 odbędzie się Dzień Seniora . Gwiazdami uroczystości będą artyści z telewizyjnego programu THE VOICE SENIOR oraz nasza Kapela MOKO – BĘC. Pani Wójt naszej gminy oraz dyrektor GOK serdecznie zapraszają na wyjątkowy program okolicznościowy utrzymany w charakterze „barwnego kalejdoskopu” muzyki rozrywkowej z dużą dawką dobrego humoru. Szczegóły na plakatach.
7. Kartki wypominkowe zostały wyłożone na stoliku pod chórem.
8. W zakrystii można nabyć Kalendarze Rolnicze po 30 zł.
9. W Echu Katolickim polecamy relację z pielgrzymki mężczyzn do Pratulina oraz Jakich księży potrzebuje dziś świat? – rozmowa z ks. Rektorem WSD
10. Zapowiedzi:   Łukasza Kwiatkowski kaw. z Warszawy i Sylwia Sobiczewska panna z Mokobód  par. tut.  zap. II
11. Za śp. Helenę Kąkol z Zaliwia Szpinki. Wieczny odpoczynek…