OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.04.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  10.04.2022.

1. W liturgii Kościoła rozpoczęliśmy Okres Wielkanocny, który zakończy się Niedzielą Zesłania Ducha Św. W tym czasie powinniśmy przystąpić do Komunii Świętej.

2. Obecnie do najbliższej niedzieli przeżywamy Oktawę Wielkanocy. Z tej racji w najbliższy piątek możemy spożywać pokarmy mięsne.

3. W przyszłą niedzielę w kościele po Mszy o godz.11.30 odbędzie się spotkanie dla uczniów z kl. III z rodzicami jako przygotowanie do I Komunii św.

4. Przyszła niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. W tygodniu przed Mszą o godz. 18.00 odprawiamy Nowennę do Bożego Miłosierdzia razem z Koronką.

W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę są przeznaczone na Caritas Diecezjalną.  O godz. 15.00 w kościele wspólna modlitwa w Godzinie Bożego Miłosierdzia.

5. Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły nam owocnie przeżyć Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne, dziękuję za przygotowane dekoracje i czynny udział w Liturgii:  ks. Piotrowi i ks. Patrykowi, Strażakom z Mokobód, ze Świniar i Osin Dolnych, Pani Ani naszej Organistce razem z Chórem Parafialnym, Ministrantom i Lektorom, Diakonii Liturgicznej, Panu Zbigniewowi naszemu Kościelnemu. Bóg zapłać!!!

6. Dziękuję za ofiary na kwiaty: z Osin Dolnych – 400zł, bezimienna – 50zł.

7. W Echu Katolickim polecamy: artykuł o Całunie Turyńskim, o Świętach Wielkanocnych oraz o niezłomnej postaci jaką był kard. Sapieha.

8. za śp. Ewę Lisiecką z Mokobód. Wieczny odpoczynek…