Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.09.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  10.09.2023.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Uroczystość Odpustową Narodzenia NMP. Msze w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00 , 9.30  oraz suma odpustowa o godz. 12.00. Dzisiaj nie będzie Mszy św. w naszych kaplicach oraz o godz. 16.00.  Sumie odpustowej przewodniczyć będzie ks. Paweł Kindracki dyrektor Wydziału Katechetycznego naszej diecezji.

2. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30

3. W przyszłą niedzielę odpust w kaplicy w Księżopolu godz..12.30

4. Druhowie OSP Mokobody zapraszają mieszkańców naszej Gminy na wspólne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie odbędzie się w sobotę / 16 września / o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej na hali sportowej.

5. W Echu Katolickim polecamy artykuły: o Bohaterstwie Rodziny Ulmów         / dzisiaj w Markowej odbędzie się ich beatyfikacja / oraz o  Dzienniczku     s. Faustyny, który jest najpopularniejszą książką polską na świecie.                                                                          

W kategorii: Aktualności